Непереносимість лактози. Чи всім можна пити молоко?

Непереносимість лактози. Чи всім можна пити молоко? Фото:

Відмова від лактози – популярний останнім часом тренд у харчуванні. Щодо цього багато дискусійних думок, але чи справді відмова принесе нам користь? Лактозна непереносимість торкнулася далеко не всіх людей. Тож чому одні п'ють молоко, а інші бояться?

Що таке лактозна непереносимість?

Згідно з даними американського дослідження за країнами та даними експерта здорового харчування Уріеля Штерна, лактозною непереносимістю страждає близько 40% українців. Лактозна непереносимість – стан, коли організм не може вільно перетравлювати лактозу, вид природного цукру, що міститься в молоці і молочних продуктах. Лактозна непереносимість виникає у людей, чий тонкий кишківник виробляє недостатню кількість ферменту під назвою «лактаза», якого з віком у людини стає все менше. Тому дорослі гірше засвоюють молоко та молочні продукти. Це цілком нормальний процес. У деяких людей цей фермент може бути взагалі відсутній, тому в них – непереносимість лактози, тобто алергія на цей продукт. Мікробіолог Олена Лівінська – кандидат біологічних наук Інституту мікробіології та вірусології імені Заболотного НАН України наводить статистику, що близько 75% дорослого населення мають знижену здатність перетравлювання лактози у дорослому віці. Прояви симптомів лактозної непереносимості можуть варіювати від помірної до важких форм, залежно від того, скільки лактази виробляють залози тонкого кишківника.

Тваринне молоко — пити, чи ні?

Все більше людей обирають вживати рослинне молоко. Згідно з результатами дослідження вчених з Оксфордського університету, виробництво склянки тваринного молока спричиняє майже втричі більше викидів парникових газів, ніж молока з рослинних продуктів. У всьому світі зростає кількість вегетаріанців, яких турбує проблема екології харчових виробництв та людей, які просто проявляють свою толерантність до тварин. Останнім часом на полицях магазинів з’явилося безліч замінників. Соя, рис, овес, лісовий горіх, кокос і мигдаль — і це ще не повний перелік рослин, з яких готують веганське молоко.

Молоко — джерело кальцію

Для усіх нас заведено вважати, що молоко захищає від остеопорозу й знижує ризик крихкості кісток у літньому віці. Та результати шведського дослідження встановили, що таких функцій молоко не виконує. Навпаки: жінки, які п’ють щодня більше склянки молока, з часом частіше мають переломи, ніж інші. Тож твердження: “Чим більше молока п’єте, тим міцніші кістки”, можна вважати міфом, адже здоров’я кісток залежить не лише від вживання добавок кальцію: потрібна достатня кількість вітаміну D3, вітаміну К2, магнію, а також регулярна фізична активність.

Чи може молоко викликати проблеми зі здоров’ям?

Молоко при регулярному вживанні може серйозно зашкодити організму людини, якій лактоза протипоказана. За словами вчених, воно є популярним продуктом, оскільки в ньому міститься безліч корисних речовин. Але є і серйозні протипоказання. Нове дослідження показало, що регулярне вживання молока (три склянки на день і більше) для більшості людей, може призвести до метеоризму (здуття живота), діареї, нудоти, а також значно підвищити ризик розвитку серцево-судинних захворювань у тих, в кого непереносимість. Крім того, вчені виявили ще один негативний фактор – часте вживання молочних продуктів може викликати почуття постійної втоми, головний біль, спровокувати у молодих людей розвиток атеросклерозу, остеопорозу та артрозу.

Кожен випадок — індивідуальний. Якщо в організмі людини виробляється хоча б малий відсоток білка-розчеплювача лактази, то шанси подолати непереносимість молока все ж є. Вживання малих порцій молочної продукції в поєднанні з іншими продуктами може зіграти вам на руку й поступово привчити організм до вироблення більшої кількості лактази.

Почувши всі за та проти, складно вирішити, чи варто вживати молочну продукцію. Вибір за кожним із нас і за особливостями нашого організму! Однак, навіть якщо ви боїтеся споживати молоко, не бажаєте або маєте алергію на лактозу – вихід завжди є. Більшість замінників молока вже давно споживається людьми без шкоди для здоров'я.